Montaż Blachodachówek

Komin na dachu pojedyńczyOferujemy naszym klientom montaż blachodachówki. Realizujemy usługę kompleksowo, łącząc doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań z ich wykonawstwem. Układanie blachodachówki rozpoczynamy zawsze od montażu rusztu z łat nośnych i kontrłat, o odpowiednio dobranym rozstawie. Właściwa kratownica zapewni niezbędne przewietrzanie powierzchni dachu.

Montaż blachodachówki modułowej możliwy jest na dachu o odpowiednim kącie nachylenia, co gwarantuje przepływ wody i blokuje jej zatrzymywanie się na dachu.

Blachodachówka charakteryzuje się łatwością w układaniu, jeśli tylko podłoże zostało odpowiednio przygotowane. Każdy arkusz docinamy odpowiednimi narzędziami, które zagwarantują w konsekwencji szczelność i trwałość pokrycia. Używamy narzędzi oraz elementów montażowych najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniony zostanie odpowiednio długi okres użytkowania dachu, bez konieczności jego naprawy czy wymiany.

Prowadzimy także obróbkę ścian szczytowych, gdzie można zamontować śniegołapy do blachodachówki, zabezpieczające przez spadaniem śniegu w okolicach budynku, co może być niebezopieczne zarówno dla człowieka, jak również mienia.

DO GÓRY