Montaż Blach Trapezów

Jasny dach na budynku gospodarczym

Blacha trapezowa jest jednym z częściej stosowanych rodzai pokrycia dachowego. Wykonując dach z tego materiału, należy zapewnić przede wszystkim odpowiednie przewietrzanie podłoża oraz zabezpieczyć je przed wilgocią. Od właściwego przygotowania dachu zależy bowiem trwałość pokrycia, które stanowi blacha trapezowa ocynkowana.

Krycie dachu blachą trapezową musi być wykonane w sposób, który umożliwi rozprężanie materiału w wyniku działania temperatur wysokich i niskich. Przy wszelkich pracach stosujemy odpowiednie narzędzia, pozwalające na bezpieczne docinanie arkuszy blachy. Używany sprzęt gwarantuje zachowanie ocynku na dociętej krawędzi i tym samym utrzymanie odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich maszyn i narzędzi obróbka komina blachą trapezową będzie estetycznym i funkcjonalnym wykończeniem, pasującym do pozostałej powierzchni dachu.

Blacha trapezowa na dach jest jednym z częściej stosowanych materiałów z uwagi na swój uniwersalizm i trwałość wykonania. Decydując się na pokrycie innych budynków, blacha trapezowa na garaż również będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Stanowi estetyczne połączenie dachu budynku i garażu, a także zapewnia szczelność pokrycia na budynkach, gdzie będziemy przechowywać samochód.

 

DO GÓRY